بازی فکری

فکری روبیک 3 در 3 کربنی با مجری کج

  در عین لذّت و طراوت موجب به خرامیدن ممتد شدن توان فکری ، تمرکزی ، IQ و EQ تنها شود و به مرور علت ترقی فرد در این توانایی ها می شود.

های فکری هر کدام به خویشاوندی دسته بندی و نوع خود بر یک یا چند بخش از قدرتها و توانایی های مغز و ذهن اثربخشی گذار هستند.

به طور مثال های استراتژیک قدرت تحلیل و محاسبات ، نیرو قبل بینی و حس ششم ، قدرت ریسک پذیری و … را درگیر کرد و در صورت مداومت آن باعث تقویت این بخشها در مغز و ذهن می شود.

در محیط پیرامن بزرگسالان یا کودکان معمای هندسی یا مشکلات فکری مختلفی رخ میده که با تمرین ذهن با فکری میتوان آنها را به راحتی حل کرد پس فکری واقعی بهتر از فکری موبایل میتواند به ما مواسات کند .

اسباب فکری - ماشین مینیاتوری - پارکینگ ماشین سرسره ای

فکری خنده دار | ارزانترین های فکری -

های فیزیکی اندروید همان از دیگر لیست های محبوب های فکری به حساب می‌آيد. این ها بر مبنای قوانین علم فیزیک ساخته شده‌اند و شما باید با استفاده از این قوانین به نفع خود و البته اندکی خلاقیت معماهای موجود در روانی را حل کنید. عناوینی مثل Cut the Rope 2 که شما در آن می‌بایست با قطع رسن به اشکال و از زوایای مختلف در جریان پیش بروید، Where’s My Water 2? و Hitmasters از بهترین های فیزیکی اندروید به شمار می‌روند.

همچنین اگر طرفداران های فکری عددی هستید و دوست دارید معماهای ریاضی را در قالب های فکری حل کنید، عناوین با کیفیتی را می‌توانید در بین های اندرویدی پیدا کنید. سرگرم کننده ترین فکری عددی بدون شک برای بیشتر ما سودوکو است. علاقمندان به این می‌توانند Sudoku Fun و Sudoku Free را که از بهترین‌های این صورت است امتحان کنند. همانطور که میدانید در سودوکو شما می بایست در مربع های خالی اعداد ۱ تا ۹ رو طوری به کار ببرید که هر عدد تنها یک مرحله در یک استوانه یا سطر نوشته شود و دیگر در آن ستون یا سطر تکرار نشود. 2048 Number puzzle game هم از همه های محبوب این دسته هست که شما در آن می‌بایست با قراردادن اعداد مختلف و ضرب آن‌ها به عدد نهایی (2048) برسید.

فکری گربه های انفجاری | ارزانترین فکری -

ازی‌ فکری رومیزی هم همان ‌های معروفی هستند که به‌صورت یک صفحه رو میزی طراحی‌شده ، دو یا چند نفر را به خود مشغول می‌کند.

این ‌ها هم مزایایی دارند که هم در شما حس و حال بر ایجاد می‌کنند

وقتی با اعضای خانواده، مشغول ‌های فکری عدیل چوب می‌شوید ، لحظات‌تان پر از خنده و نشاط می‌شود. خنده زدن در دماغ ، هورمون اندورفین(endorphin) ترشح می‌کند یعنی هورمونی که نشاط و شادمانی در شما به بود می‌آورد.

‌های فکری با تخته منجر به تقویت مهارت‌های شناختی می‌شوند.

با فیش به تقویت بخش‌هایی از مغز مانند:

عضی از انواع هم با حل کردن معماها و جواب دادن به تست هوش همراه هستند.

در ‌های معمایی و توأم با تست هوش، مغز و ذهن بیشتر استفاده می‌شود.

در این نوع ‌ها برای پیروزی نیاز به فکر کردن وجود دارد.

فکری با طرح آزمون هوش، معما

‌های معمایی و آزمایش هوش‌ها حسب‌معمول به ریخت گروهی انجام می‌شوند.

بازی فکری
پربیننده ترین مطالب
مطالب برتر