خرید سوتین به همراه قیمت انواع مدل های سوتین

(Bra) مخفف کلمه brassière که یک واژه فرانسوی است، می باشد. اعتبار لباس زیر زنان برای بر کردن سینه می باشد که در لغت به معنای حامی است، البته کاربرد فقط برای پوشاندن پستان‌ها نیست، بلکه برای اهداف دیگری مانند خوش قالب انجام‌دادن سینه، کاهش اندازه، تکثیر سایز و یا تاسیس شکاف بین سینه ها طراحی شده اند. امروزه پوشیدن ‌ها علاوه بر زیبایی باعث جلوگیری از خمیدگی کمر و تواضع پستان‌ها در سنین بالا می‌شود. حتی عده ای بر این باورند که استفاده از ‌ها باعث کاهش برزو سرطان صدر در زنان خواهد شد. البته شناخت انواع و آگاهی از شما را دم یاری می کند تا انتخابی بهتر داشته باشید. در ادامه این مقاله از فروشگاه اینترنتی به از جمله جک دار یا فنر دار، کاپ دار، اسفنجی، نخی، ورزشی را خواهیم داشت، همچنین محبوب ترین رنگ های زنانه را معرفی خواهیم کرد.

خرید اینترنتی : لباس خواب , لباس زیر , شورت ,

پارچه ای ساده | مناسب ترین -

باستر یا Bustier یک الگو سوتین دکلته است که در قسمت زیر سینه بلند است و ادامه دارد و مانند بادی یا گن عمل میکند و نصیب سینه تا شکم را می پوشاند. استفاده از باستر در پایین لباس های مجلسی می تواند به خوش فرم شدن اندام کمک کند.

دکلته برای استفاده در زیر لباس های یخه باز بسیار کاربردی است. هر خانمی حتما یک دکلته در گنجه لباس زیر خود دارد. این مدل از ها هنگفت شیک و جذاب هستند و حتی برای استفاده روزمره نیز جذابن.

های دکلته انواع مختلفی دارند که به‌خاطر کاربردهای مختلف طراحی شده اند. دکلته بدون اسفنجه و توری، به‌سبب استفاده روزمره مناسب تر است.

در پاره‌ای از انواع های دکلته بدون اسفنج از فنر و نوارهای ژلاتینی برای نگه داشتن در حالت بدون بند استفاده شده است.

ویژگی اصلی دکلته این است که بالای کاپ کاملا هم است و بندهای آن قابلیت جدا شدن دارند. به این ترتیب می تواند بندها را تعویض کرد و یا را عاری بند استعمال کرد.

ژله ای nbb | ارزانترین فواید و خراج بستن در دختران و زنان -

اگر بر مناطق قشلاق یا نمدار زندگی می‌کنید، ملبس‌شدن در هنگام خواب می‌تواند علت عرق‌سوز گردیدن یا عفونت‌های قارچی در ناحیه سینه شود.

در خصوص عوارض نبستن باید حرف میسور است عوارض گوناگونی برای بدن داشته باشد. از جمله:

در صورت نبستن ممکن است در هنگام تحرک‌های یومیه دچار سائیدگی شود و در آخر باعث آسیب به بدن و کون حساسیت‌های پوستی شود.

زمانی که بدن فعالیت زیاد دارد و عرق می‌کنیم، این سموم از بدن خارج می‌شود، در صورتی که مناسب محجب باشیم، این سموم از طریق جذب می‌شود و حدس ابتلا به بیماری‌های پوستی کمتر خواهد شد.

یک‌سری علائم زیاد در مورد بد بستن و انتخاب نادرست وجود دارد. از علائم عبارتند از:

اگر رسن از روی شانه‌هایتان تکان می‌خورد و یا اینکه انقدر سفت است که روی پوست فشار آورده است؛ نشان‌دهنده بد بستن است. رسن باید به خاطرجمعی روی شانه‌ها قرار بگیرد بدون اینکه از جایش تکان بخورد و یا فشاری وارد کند.

پربیننده ترین مطالب
مطالب برتر