خرید بازی فکری مربوط به خانواده تهران + تک نفره خارجی

برخی بازی های فکری مانند چیدن پازل ها، مرتب عمل کردن لگو ها، نگارگری کردن، آرد خیسانده بازی و بازی های دیگر، تک نفره انجام می شود.

در بازی های تک نفره، تک به تنهایی شروع به بازی کرد می کند و ممکن است در این حین با خود یا وسیله بازی هایش حرفه‌ها بزند در این حالت کودک شما از طریق ارتباط تویی که با خود و وسایل بازیش می گیرد، می تواند به شناسایی علایق و استعداد هایش دست یابد.

زمانی که کودک شما تک فرزند است و یا هیچ دوست آشنای در دسترسی ندارید که با او به بازی بپردازد ایضاً نوجوان نیز متعلق ی شماست تا حدی که  اجازه نمی دهد  شما به کارهای شخصی خویش رسیدگی کنید؛ در این زمان همچون یک فرشته ی الهی به کمک شما می آید.

در ابتدا باید زمانی را در کنار فرزندتان بنشینید و بازی را به او آموزش دهید تا وی به آن خو بگیرد و هیچ گونه ابهامی نیز برایش باقی نماند. زمانی فرزندتان با بازی انس کافی را گرفت و مشغول شد، شما می توانید کم کم از او بعید شوید تا از بعید نمونه بازی کردن و سرگرم شدنش باشید.

آنباکس و تجربه بازی فکری دومینو

بازی فکری نیکیماک | ارزانترین راهنمای بازی فکری در سال 97 -

معمولا هر بازی مهارت‌های متنوعی را پوشش می‌دهد. طبیعی است که بیان انجام‌دادن تمام مهارت‌هایی که یک بازی به طور سرراست یا مگر مستقیم دارا است امکان‌پذیر نیست. پس در همه بازی‌ها تنها به مهمترین مهارت‌ها اشاره شده است. اول از همه باید بگوییم که بازی‌های فکری فقط برای بچه‌ها نیست. بزرگ‌ترها هم باید بازی کنند. هر چقدر که افزون‌تر از مغز کار بکشید سلول‌ها و نورون‌های مغز قوی‌تر و حافظه قوی‌تر می‌شود. به قول دکتر نغمه‌گو تا می‌توانید بازی کنید!

بازی‌های فکری از نظر شکل به چند دسته انشعاب می‌شوند که هر کدام مهارت‌های مختلفی را نیرومندی می‌کنند.

به آن دسته از بازی‌ها گفته می‌شوند که طبق‌معمول دو یا چند نفر در کنار هم شروع به بازی می‌کنند. بعضی از این بازی‌ها می‌توانند به شما داده‌ها عمومی جالب بدهند و یا بعنوان سرگرمی باشند و مهارت خاصی را در شما تقویت کنند. حالا به معرفی چند نمونه بازی کارتی می‌پردازیم.

خرید بازی فکری بازی فکری وینگسپن | ارزانترین فکری و آموزشی -

با این بود وجه مشترک تمام بازی های فکری ، چالش برانگیز بودن آن هاست. هر بازی فکری و آموزشی یک مسئله و گره در داخل خود دارد. که می بایست با دقت ، بررسی ، واکاوی ، حدس زن ، کشف کردن ، آزمودن و جرأت ورزی و ریسک پذیری و در نهایت انتخاب و عمل از آن مسئله گره گشایی شود. در یک بازی فکری و آموزشی افراد به تدریج نتایج تفکرات ، تصمیمات و اقداماتشان را نظارت می کنند. و در اثر موفقیت و یا شکست ناشی از آن خوشحال و یا نادم می شوند. بر انتخاب هایشان مودت تایید می زنند و در تکرار آن باعزم می شوند. یا عزم خود را برای تغییر و امتحان روش های تازه و جایگزین جزم می کنند.

فروشگاه اینترنتی پیویو در دسته انواع مختلفی از بازی های جذاب و هیجان انگیز را تدوین کرده است. بعضی از این بازی ها سرگذشت خود را از کارتون های معروف والت دیزنی گرفته اند. و در بسته هایی با انواع کارت ها و اشیای عروسکی برای رقابت های دو یا تاچند نفره ساخته شده اند. و بعضی دیگر هم عمل به خلق منش های جدید کرده اند تا داستان های پر نمون و راز بکری را برای مخاطبان خود تولید کنند.

پربیننده ترین مطالب
مطالب برتر