شرکت ساخت سوله صنعتی و سوله سازی

سوله ضرورت به دقت بالا، تمرکز و چیرگی کافی دارد. بنابراین تیمی که در راستای سوله جدیت می کنند، باید همه نوبت ها را پشت سر گذاشته باشند. سوله ها برای مرغداری، دامداری، زمین های زراعی و بوم های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. سوله های خرپایی در شهرهای مختلف اعم از اهواز، خوزستان و تهران به واسطه تیم خبره و حرفه ای صورت می گیرد. بهترین متریال در ساخت سوله سوله ها استفاده می شود. سوله های ه شده وزن سبکی دارند. استحکام سوله دانا می شود و مورد تایید قرار می گیرد. سوله های خرپایی در مدل های متنوعی عرضه می شود. خوشبختانه اکیپ سوله در کرج و اصفهان نیز فعالیت دارند. به این ترتیب شرایط برای سفارش این محصول فراهم شده است.

در سوله خرپایی از بهترین متریال استفاده شده است. ثبات بالایی دارد. مقاومت آن بسیار زیاد است. از حیاط به صورت بهینه استفاده می شود. هیچ محدودیتی در دهانه و ارتفاع سازه وجود ندارد. ارز جمعناتمام شده آن به انتساب سایر سازه ها پایین تر است. این محصول حدودا 15 درصد ارزانتر از فاکتور های تیر ورقی است. نصب و راه اندازی تیز و آسانتری دارد. ثقل این محصول سبک است اما در برابر زلزله مقاومت فرازین دارد. انتقال فاکتور بدون دمونتاژ باز صورت می گیرد. این سازه ها دارای جهاز و طراحی بر اساس آیین نامه مقررات عمومی مان است. این مدل از سوله ها دارای اشکال هندسی و زیبایی بی نظیری هستند. از سوی دیگر این سوله ها در صنایع ورزشی و تفریحی و مسکونی و تجاری مورد استفاده قرار می گیرند.

سوله قوسی UBM بر روی تیر و ستون بتنی

سوله با ساندویچ پانل سوله ساده

برای این که از پیچشی جانبی بال تیر در جاهایی که بال تحتانی زیر فشار میباشد جلوگیری کرد بال فشاری را به کمک سینه بند به لاپه هادر دو قسمت قاب مهار می کنند که از نبشی یا ورق ه شده اند .

سوله‌های سنگین طراحی شده یا ه شده:

1. گاهی دوران سازندگان علاقه‌مند هستند به دلایلی همچون کاهش دور ریز ورق، سود افزون‌تر یا احساس نا امنی از سوله‌هایی که می‌خواهند بسازند مقاطع را نسبت به الگو ارائه شده قوی تر بسازند. مثلاً ارتفاع جان درپای رکن و تعداد بولتها را استکثار می‌دهند ویا عرض بالها را فراوان تر می‌کنند یا درازی ماهیچه تیر را زیادتر می‌گیرند. در این میان اگرچه کل طرح قوی تر شده اما باید به نکاتی هم توجه کرد:• با توجه به اینکه ملاک جاذبه نیرو در چهارچوب خمشی بر اساس ماتریس سختی بوده و ممکن است با قوی تر شدن یک قسمت، نیروی بیشتری هم جذب شود، لازم است بر این اساس کنترل‌هایی صورت گیرد تا افزایش نیروی داخلی عضو نسبت به نیروی دیده شده در طراحی خطرساز نباشد. مثلاً جذب لنگر بیشتر در انتهای تیر، مسکین پیچ‌های بزرگتری دراتصال گلوله به ستون می‌تواند باشد. با لحیم بخشیدن و تقویت بیش از حد پای ستون با استیفنرهای متعدد می‌توان باعث جذب لنگر در یک اتصالی که مفصلی فرض شده گردید و موجب پارگی در پای ستون یا ورق کف قایمه یا بولتها یا واژگونی فونداسیون شد.

سوله با بلوک | بهترین شرکت سوله صنعتی و سوله سازی -

سوله که نام دیگر آن شید است، سازه ای فلزی محسوب می شود. سوله حاجت به دقت بالایی دارد. سوله ها دارای سقف های شیبدار و همینطور دهانه های بزرگ هستند. به طور کلی این سازه ها نسبت به ابعادی که دارند برای سالن های ورزشی و خدمات صنعتی و انبار و سایر مراکز درمانی استفاده می شوند. در خصوص قالب سوله ها می توانایی نطق که محصولات به صورت کاربردی ارزیابی می شوند. یکی از ملاک های مهم در انتخاب سوله ها محل قرار گیری سوله است. در واقع یک سری پارامترهای مهم در این زمینه ارزیابی می شود. فی‌المثل فاصله تا نواحی استراتژیک از موضوعات مهم خواهد بود. همینطور باید آلودگی های صوتی یا زیست محیطی بررسی شود.

در سوله سازی، میزان استحکام و امنیت اهمیت زیادی دارد. مثلاً برای شهرک های صنعتی قطعاً استحکام بسیار مهم است. برای فضای نظامی، ایمنی بی‌اندازه قابل قبول است.

پربیننده ترین مطالب
مطالب برتر